Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
John Martineau - “Harmony in Space” 1979 - editie 30 - handgesigneerd - genummerd
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2004 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70.5 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Beschadigd |
Schilderij komt uit nalatenschap - blauwe verf is waarschijnlijk door te hoge temperatuur uitgelopen. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Milsbeek, Nederland |