Hans Vredegoor - Gesigneerde kleurenets - 7/35 - 1988 - "Splitting Image II"
Carlo Moretti - Eendje van Muranoglas
Johan van Oord - Gesigneerde zeefdruk - 1993 - 70/90
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 76.5 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 275 |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uden, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter