Marimekko (1951)
2 Vintage heldere Maribowls
Bied mee
Afmetingen | 15 x 12.5 x 12.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
€ 29
Lid sinds 2024 / 13, Nederland
1 aangeboden items / 6 verkochte items
Gesigneerd | Ongemerkt |