Ko Oosterkerk - Croix, Radierung (wunderschön gerahmt)
Hans Köhler - Computerkunst, Siebdruck
Jean Tinguely - Meta, Gesamtausgabe inkl. signierter Zeichnung und Vinyl-Single
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1924 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Minimalistisch |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 35 x 27 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 130 |
Mooie, strakke compositie van Cesar Domela uit zijn vroege constructivistische periode. Het betreft een herdruk uit 1973 van werk uit “10 Konstuktieve Studien” (1924). Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (78/130). In mint conditie.
Afmetingen: 35cm x 27cm (blad), 22cm x 17cm (beeld)
Zustand | |||
Zustand | Wie neu | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.