Ko Oosterkerk - Croix, ets (mooi ingelijst)
Hans Köhler - Computer Art, zeefdruk
Jean-Jacques Bauweraerts - Geometrisch abstract, gemengde techniek op paneel (mooi ingelijst, groot)
Jean Tinguely - Meta, complete uitgave incl. gesigneerde tekening en vinyl single
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1924 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 130 |
Mooie, strakke compositie van Cesar Domela uit zijn vroege constructivistische periode. Het betreft een herdruk uit 1973 van werk uit “10 Konstuktieve Studien” (1924). Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (78/130). In mint conditie.
Afmetingen: 35cm x 27cm (blad), 22cm x 17cm (beeld)
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.