Annemiki Bok - Acryl auf Leinwand – signiert (sauber gerahmt)
Milan Sara - "Akt pod vodou" - Auflage 10 - handsigniert
Jan Dibbets - Farboffsetlitho. Plakatausstellung 1975/76 (selten)
Jopie Huisman - Farb-Giclée-BRUSTSTREIFEN auf BLAUER TÜR
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Handgesigneerde kleuren litho op geschept Arches
Kunstenaar: Gabriel Godard (1933, Frankrijk)
Titel: Symphonie en Bleu IV
Techniek: Lithografie
Afmetingen: Papier: 53 x 38 cm, Compositie: 39 x 29 cm
Oplage: 150
Gesigneerd: Handgesigneerd, en genummerd in potlood
Conditie: Goed
Nederland = €11
België en Duitsland = €18