Charles Bragg - ETS : LE COUPLE PARFAIT/TROU 18
Werner Berges - Sérigraphie couleur FILLE de 1980
Martin van Wordragen - Passager du train : huile sur toile
Jim Dine - Lithographie offset couleur. Affiche COEUR de 1983 (rare)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Handgesigneerde kleuren litho op geschept Arches
Kunstenaar: Gabriel Godard (1933, Frankrijk)
Titel: Symphonie en Bleu IV
Techniek: Lithografie
Afmetingen: Papier: 53 x 38 cm, Compositie: 39 x 29 cm
Oplage: 150
Gesigneerd: Handgesigneerd, en genummerd in potlood
Conditie: Goed
Nederland = €11
België en Duitsland = €18
Expédition | |