Ina van Toor - Bloemen (2e Blauwe Verschuiving) 1993
Virginie Waltenberger - violet
Sam Dillemans - Vrouwenportret
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk VROUW in GOUD Handgesigneerd.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Handgesigneerde kleuren litho op geschept Arches
Kunstenaar: Gabriel Godard (1933, Frankrijk)
Titel: Symphonie en Bleu IV
Techniek: Lithografie
Afmetingen: Papier: 53 x 38 cm, Compositie: 39 x 29 cm
Oplage: 150
Gesigneerd: Handgesigneerd, en genummerd in potlood
Conditie: Goed
Nederland = €11
België en Duitsland = €18