Sam Francis - "Uncle Sam love Marylin" Lithographie - drucksigniert-limitierte Auflage
Marcel Marien - Der Startänzer
Jean Ruiter - Stockspiel (Japan) - C-Print - gerahmt
Bert Witte - Ich bin nicht dein Neger!
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
'A bunch of celtona flowers'
Ingekleurde droge naald ets op BFK Reeves papier. Achter passepartout en wissellijst. Harriet Brigdale werd geboren in Kampen. Zij schilderde en tekende vanaf haar prille jeugd. In 1967 vertrok Brigdale naar Londen en studeerde aan het Chelsea College of Arts. Exposities o.a. in Groot-Brittannie, USA, Canada, Holland, Noorwegen en Griekenland.
Beeldformaat: 12 x 12 cm Lijstformaat 33,5 x 33,5 cm Techniek: droge naald ets Gesigneerd: met potlood en genummerd 51/85 Jaartal: vermoedelijk circa 2009 Condite: uitstekend