Jean Ruiter - Stokkenspel (Japan) - C-print - ingelijst
Sam Francis - Abstracte compositie, 1980 - gelimiteerde oplage van 150 - genummerd
Bert Witte - I am not your negro!
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
'A bunch of celtona flowers'
Ingekleurde droge naald ets op BFK Reeves papier. Achter passepartout en wissellijst. Harriet Brigdale werd geboren in Kampen. Zij schilderde en tekende vanaf haar prille jeugd. In 1967 vertrok Brigdale naar Londen en studeerde aan het Chelsea College of Arts. Exposities o.a. in Groot-Brittannie, USA, Canada, Holland, Noorwegen en Griekenland.
Beeldformaat: 12 x 12 cm Lijstformaat 33,5 x 33,5 cm Techniek: droge naald ets Gesigneerd: met potlood en genummerd 51/85 Jaartal: vermoedelijk circa 2009 Condite: uitstekend