Theo Blankestijn - Slootjes Wormerland (beidseitig bemalt)
Francois Morellet - 3 Quadrate (1990)
Ring aus 14-karätigem Gelbgold mit Diamant im Brillantschliff von 0,25 ct – rm 19,25
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Bekende voorstelling van Salvador Dali uit de serie FlorDali (Les Fruits, 1968). Litho op Arches papier, met krijt gesigneerd rechtsonder. In goede conditie; er zit alleen een diep deukje (bijna perforatie) in het blad halverwege het rennende pruimenmannetje en de signatuur (zie foto). De litho ziet er goed uit en het watermerk in het blad ook, met betrekking tot de signatuur kan ik geen garantie afgeven (wie wel als het om Dali gaat?).
Afmetingen: 75cm x 56cm (blad), 36cm x 29cm (pruimenmannetje)
ZZIM