Jean Richardson - "Capricious" 1995 - Limitierte Auflage 95 - Nummeriert
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bekende voorstelling van Salvador Dali uit de serie FlorDali (Les Fruits, 1968). Litho op Arches papier, met krijt gesigneerd rechtsonder. In goede conditie; er zit alleen een diep deukje (bijna perforatie) in het blad halverwege het rennende pruimenmannetje en de signatuur (zie foto). De litho ziet er goed uit en het watermerk in het blad ook, met betrekking tot de signatuur kan ik geen garantie afgeven (wie wel als het om Dali gaat?).
Afmetingen: 75cm x 56cm (blad), 36cm x 29cm (pruimenmannetje)
ZZIM