Peter Munnik - Siebdruck, Ohne Titel blau – gerahmt
Kees Verkade - Gerahmte Lithographie: „Joie exuberante“ I – II – 2008 (schöner Rahmen)
Rob Scholte - Siebdruck: Vom Sinn zum Werkzeug – 2004
Jean Ruiter - Fotografie, Blatt: Positiv/Negativ – gerahmt
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Fraaie en Originele Inkttekening(blauwe inkt) op papier uit 1959
Afmeting blad 24x15 cm in prima staat
Wordt geleverd met kopie van het eerste blad van het schetsboek: een handgeschreven tekst
van Siep vd Berg door hem gesigneerd en gedateerd(1.12.1959)
Verzendkosten 10 euro in ned 20 euro in belgie