Constant - litho : Labyrismen - 1968
Miriam Slaats - Sérigraphie, Titre, Toute connaissance vient de nos sens
Eberhard Havekost - offsetlitho : Superstar 2 - 2006
Corneille - aquarelle encadrée : Les jonquilles V - 1997 (Offre à prix très réduit !!)
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Fraaie en Originele Inkttekening(blauwe inkt) op papier uit 1959
Afmeting blad 24x15 cm in prima staat
Wordt geleverd met kopie van het eerste blad van het schetsboek: een handgeschreven tekst
van Siep vd Berg door hem gesigneerd en gedateerd(1.12.1959)
Verzendkosten 10 euro in ned 20 euro in belgie
Expédition | |