Corneille - 3 kleurenlitho's op een blad: Entre vos levres pures - 1964 (unieke proefdruk!)
Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1998
Wil Willemsen - Zeefdruk, Enjoying - Ingelijst
Armando - Grote litho: Der kopf - 1988
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Fraaie en Originele Inkttekening(blauwe inkt) op papier uit 1959
Afmeting blad 24x15 cm in prima staat
Wordt geleverd met kopie van het eerste blad van het schetsboek: een handgeschreven tekst
van Siep vd Berg door hem gesigneerd en gedateerd(1.12.1959)
Verzendkosten 10 euro in ned 20 euro in belgie