Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signé
Willem Paerels - Paysage urbain
Han van Hagen - Imbos (Parc National Veluwezoom) - eau-forte 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Shinkichi Tajiri, Love Knot uit 1998. Oplage van 25 exemplaren
Afmeting 100 x 65 cm
Tajiri is bekend om zijn knopen in diverse uitvoeringen en vormgevingen. Prachtig door zijn eenvoud
Deze "Love Knot" is gedrukt in een oplage van 25 exemplaren op zeer dun rijstpapier. Een prachtig werk uit 1998 van deze unieke Kunstenaar.
Expédition | |