Opgericht in 1966
De Art Directors Club Nederland (ADCN) werd opgericht met het doel om creatieve voortreffelijkheid in de communicatie te stimuleren. Door de jaren heen is de ADCN een multidisciplinair collectief geworden met verschillende creatieve professionals.
Techniek | Litho |
Afmetingen | 34 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 24 x 34 cm (h x b) |