5. AGA LAB

AGA LAB

Opgericht in 1958

AGA LAB

AGA LAB is oorspronkelijk opgericht als het Amsterdams Grafisch Atelier. Het was bedoeld als een voorziening voor kunstenaars die geen geld hadden voor een eigen atelier. AGA LAB is sindsdien uitgegroeid tot een openbaar atelier, waar ook workshops, lezingen, presentaties en masterclasses worden georganiseerd. Het heeft zich ontwikkeld tot een labaratorium voor kunstenaars, ontwerpers en creatieve professionals die willen experimenteren. Daarom heet het Amsterdams Grafisch Atelier sinds 2016 het AGA LAB.

Jan Mensinga - Onbekend kopen? Bied vanaf 75!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Onbekend
Techniek Litho
Afmetingen 41.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Jan Mensinga - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Ets
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jan Mensinga - omarmd kind - - litho - - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands omarmd kind - - litho - - mooi ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Jan Mensinga - 5 Ratten kopen? Bied vanaf 70!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands 5 Ratten
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Glasschade
€ 70