5. Amsterdamse Kunstwerkgroep

Amsterdamse Kunstwerkgroep

Jan Peter van Opheusden - Geen titel kopen? Bied vanaf 10!
Jan Peter van Opheusden (1941) Nederlands Geen titel
Techniek Gouache
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 20
3 biedingen
Willem Snitker - Hospitalet del Infante 1973 kopen? Bied vanaf 100!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands Hospitalet del Infante 1973
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 38 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Jan Peter van Opheusden - Zwarte tulp kopen? Bied vanaf 33!
Jan Peter van Opheusden (1941) Nederlands Zwarte tulp
Afmetingen 76 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 33
Jan Peter van Opheusden - zes zeefdrukken. Carnaval, zwarte tulp, danseres, trommelaar, winter, viool kopen? Bied vanaf 125!
Jan Peter van Opheusden (1941) Nederlands zes zeefdrukken. Carnaval, zwarte tulp, danseres, trommelaar, winter, viool
Afmetingen 63 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Afmetingen 76 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 33
Jan Peter van Opheusden - danseres kopen? Bied vanaf 33!
Jan Peter van Opheusden (1941) Nederlands danseres
Afmetingen 65 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 33
Afmetingen 76 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 33
Jan Peter van Opheusden - Winter kopen? Bied vanaf 33!
Jan Peter van Opheusden (1941) Nederlands Winter
Afmetingen 68 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 33
Jan Peter van Opheusden - Carnaval kopen? Bied vanaf 33!
Jan Peter van Opheusden (1941) Nederlands Carnaval
Afmetingen 63 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 33
Willem Snitker - 2 litho's + uitnodiging galerie + handgeschreven brief (12 1/2 huwelijk) kopen? Bied vanaf 49!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands 2 litho's + uitnodiging galerie + handgeschreven brief (12 1/2 huwelijk)
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Willem Snitker - Cyclus; het geweten kopen? Bied vanaf 50!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands Cyclus; het geweten
Techniek Ets
Afmetingen 16.5 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Jan Peter van Opheusden - Queens | 4 gesigneerde litho's in speciale box kopen? Bied vanaf 700!
Jan Peter van Opheusden (1941) Nederlands Queens | 4 gesigneerde litho's in speciale box
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 700
Willem Snitker - De ridder en zijn jonkvrouw kopen? Bied vanaf 600!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands De ridder en zijn jonkvrouw
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 111 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Auke Hettema - Landschap kopen? Bied vanaf 250!
Auke Hettema (1927-2004) Nederlands Landschap
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 52 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Willem Snitker - en poëzie van Harry Prenen kopen? Bied vanaf 55!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands en poëzie van Harry Prenen
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Jan Peter van Opheusden - slapend naakt kopen? Bied vanaf 215!
Jan Peter van Opheusden (1941) Nederlands slapend naakt
Afmetingen 90 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 215
Kreel Daamen - Winter markt/stadsgezicht kopen? Bied vanaf 125!
Kreel Daamen (1916-1993) Nederlands Winter markt/stadsgezicht
Techniek Gravure
Afmetingen 37.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Jan Peter van Opheusden - Gesigneerd met opdracht: hardcover boek - 1e editie kopen? Bied vanaf 40!
Jan Peter van Opheusden (1941) Nederlands Gesigneerd met opdracht: hardcover boek - 1e editie
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 22 cm (h x b)
€ 40