Opgericht in 1959 - opgeheven in 1962
De groep Atol bestond uit kunstenaars die geïnspireerd waren door de Posthoorn tentoonstellingen. De groep organiseerde veel gezamenlijk tentoonstellingen in zowel binnen- als buitenland. De Atol-groep kan geplaatst worden in de Nieuwe Haagse School.
Techniek | Litho |
Afmetingen | 57 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 51 x 73 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 51.5 x 65.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 56 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 56 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |