5. Bredase kunstkring

Bredase kunstkring

Opgericht in 1933 - opgeheven in 1947

Bredase Kunstkring

De Bredase kunstkring probeerde het kunstleven te stimuleren door het organiseren van lezingen en tentoonstellingen. Uiteindelijk werd de kunstkring de Noord-Brabantse Vereniging van Beeldende Kunstenaars Jeroen Bosch. De vereniging vergrootte in Breda de aandacht voor cultuur en schilderkunst in het algemeen.

Jan Strube - Houtsnede: "Brabantsch vrouwtje" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtsnede: "Brabantsch vrouwtje"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60
Jan Strube - Houtdruk: "Poppenkast" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtdruk: "Poppenkast"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Jan Strube - Houtdruk: "Prins van Oranje" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtdruk: "Prins van Oranje"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Gerrit de Moree - 5 litho's kopen? Bied vanaf 59!
Gerrit de Moree (1909-1981) Nederlands 5 litho's
Techniek Litho
Afmetingen 16 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Gerrit de Moree - 6 litho's kopen? Bied vanaf 59!
Gerrit de Moree (1909-1981) Nederlands 6 litho's
Techniek Litho
Afmetingen 18 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Jan Schouten - Landloper kopen? Bied vanaf 100!
Jan Schouten (1906-1987) Nederlands Landloper
Afmetingen 78 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Jan Strube - Handdruk: "Noord - Holland" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Handdruk: "Noord - Holland"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 12 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Jan Strube - Litho kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 28.5 x 13.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Jan Strube - Stilleven - lithografie kopen? Bied vanaf 70!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Stilleven - lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Harry Maas - meisje in het bos kopen? Bied vanaf 1500!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands meisje in het bos
Afmetingen 105 x 84.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Jan Strube - Houtsnede: "In Noord - Holland" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtsnede: "In Noord - Holland"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Jan Strube - Litho: "Brugge" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Litho: "Brugge"
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Gerrit de Moree - Sheep kopen? Bied vanaf 50!
Gerrit de Moree (1909-1981) Nederlands Sheep
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Jan van Delft - Landschap kopen? Bied vanaf 100!
Jan van Delft (1879-1952) Nederlands Landschap
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Jan Strube - Begijnhof Breda kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Begijnhof Breda
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60