5. CBK Rotterdam

CBK Rotterdam

Opgericht in 1982

CBK Rotterdam

CBK Rotterdam omschrijft zichzelf als een centraal adres voor beeldende kunst, kunstenaars en publiek. CBK Rotterdam houdt zich bezig met het ontwikkelen van activiteiten om beeldende kunst in de stad te beheren, ontwikkelen en presenteren. Dit doen ze door middel van tentoonstellingen, lokale en internationale kunst in de publieke ruimte, kunstprojecten, opdrachten, bijdragen, investeringsregelingen en informatievoorziening. De doelstelling van CBK Rotterdam is dan ook het kunstklimaat van de stad te stimuleren en om stad, kunst, kunstenaars en publiek met elkaar in contact te brengen en te ondersteunen.

Henk van Vessem - Duisternis over landschap - Ingelijst - 60 ex. - Groot kopen? Bied vanaf 125!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Duisternis over landschap - Ingelijst - 60 ex. - Groot
Afmetingen 101.5 x 131.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Henk van Vessem - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Afmetingen 62 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 35
Hans Wap - Two birds of one feather kopen? Bied vanaf 27!
Hans Wap (1943) Nederlands Two birds of one feather
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 27
Henk van Vessem - Zeefdruk, Bronstige Bron - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zeefdruk, Bronstige Bron - Ingelijst
Afmetingen 85 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Hans Wap - Litho, Two birds of one feather kopen? Bied vanaf 40!
Hans Wap (1943) Nederlands Litho, Two birds of one feather
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Hans Wap - Litho: 'Spinning tops' (1998) kopen? Bied vanaf 40!
Hans Wap (1943) Nederlands Litho: 'Spinning tops' (1998)
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Henk van Vessem - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Afmetingen 93 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Willem Verbon - Koningin Wilhelminia 1997 kopen? Bied vanaf 250!
Willem Verbon (1921-2003) Nederlands Koningin Wilhelminia 1997
Techniek Brons
Afmetingen 32.5 x 11 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Hans Wap - Horizon kopen? Bied vanaf 150!
Hans Wap (1943) Nederlands Horizon
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 71 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Henk van Vessem - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 33!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zonder titel.
Afmetingen 87 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 33
Henk van Vessem - "Zonder Titel" kopen? Bied vanaf 35!
Henk van Vessem (1939) Nederlands "Zonder Titel"
Afmetingen 80 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Guido de Waart - Ets - Cross goes by kopen? Bied vanaf 40!
Guido de Waart (1931) Nederlands Ets - Cross goes by
Techniek Ets
Afmetingen 63 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Henk van Vessem - Nocturne kopen? Bied vanaf 45!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Nocturne
Afmetingen 75.5 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Hans Wap - Jet-mag kopen? Bied vanaf 50!
Hans Wap (1943) Nederlands Jet-mag
Afmetingen 52 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Hans Wap - Spinning tops kopen? Bied vanaf 25!
Hans Wap (1943) Nederlands Spinning tops
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Hans Wap - Zie foto kopen? Bied vanaf 40!
Hans Wap (1943) Nederlands Zie foto
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 68 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Leo Voormolen - Geen titel kopen? Bied vanaf 10!
Leo Voormolen (1943-2008) Nederlands Geen titel
Afmetingen 60 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Hans Wap - 2 kleurrijke zeefdrukken kopen? Bied vanaf 80!
Hans Wap (1943) Nederlands 2 kleurrijke zeefdrukken
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Guido de Waart - Abstracte compositie, linosnede kopen? Bied vanaf 20!
Guido de Waart (1931) Nederlands Abstracte compositie, linosnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 65 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Guido de Waart - Grote in 1967 gemaakte hoogdrukets "Yellow Sickle"potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 17!
Guido de Waart (1931) Nederlands Grote in 1967 gemaakte hoogdrukets "Yellow Sickle"potloodgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 17
Guido de Waart - Grote -1967- (1e van 190) hoogdrukets "Cross goes by" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Guido de Waart (1931) Nederlands Grote -1967- (1e van 190) hoogdrukets "Cross goes by" potloodgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Hans Wap - handgesigneerde zeefdruk | 'Vliegtuig' | 1989 kopen? Bied vanaf 60!
Hans Wap (1943) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Vliegtuig' | 1989
Afmetingen 55 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Henk van Vessem - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Henk van Vessem (1939) Nederlands zonder titel
Afmetingen 39 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Ben Zegers - "Picking Flowers for the Blind" - gesigneerde prent/collage uit 1993 kopen? Bied vanaf 75!
Techniek Collage
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Henk van Vessem - Compositie I met lijst (GJ-22) kopen? Bied vanaf 45!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Compositie I met lijst (GJ-22)
Afmetingen 86 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45