5. De Bent

De Bent

Groep van Apeldoornse kunstenaars De Bent

Gaby Bovelander - zonder titel kopen? Bied vanaf 120!
Gaby Bovelander (1931-2020) Nederlands zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 19 x 13.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 120
Rob Weddepohl - abstract 5 luik kopen? Bied vanaf 250!
Rob Weddepohl (1934) Nederlands abstract 5 luik
Afmetingen 63 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250