5. De Kring

De Kring

Opgericht in 1922

De Kring

De Kring is een sociëteit in Amsterdam voor kunstenaars, wetenschappers en kunstminnende personen. Vanwege het besloten karakter, dienen mensen te worden voorgedragen om lid te worden. De Kring heeft een programmering die erop gericht is zoveel mogelijk takken van het culturele en wetenschappelijke veld te beslaan. Naast maandelijks wisselende kunstexposities worden onder andere lezingen en concerten georganiseerd.

Titus Brein - The future of still life tulips kopen? Bied vanaf 1100!
Titus Brein (1966) Nederlands The future of still life tulips
Techniek Handbewerkt
Afmetingen 78 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Titus Brein - Dutch flower bomb kopen? Bied vanaf 1100!
Titus Brein (1966) Nederlands Dutch flower bomb
Techniek Handbewerkt
Afmetingen 78 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Titus Brein - Dutch flower bomb III kopen? Bied vanaf 1100!
Titus Brein (1966) Nederlands Dutch flower bomb III
Techniek Handbewerkt
Afmetingen 78 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Melle Oldeboerrigter - litho kopen? Bied vanaf 125!
Melle Oldeboerrigter (1908-1976) Nederlands litho
Techniek Litho
Afmetingen 53.5 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125