5. De Rotterdammers

De Rotterdammers

Vereninging van Beeldende Kunstenaars "De Rotterdammers"

Wim Schuhmacher - litho: Peniscola - 1947 kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands litho: Peniscola - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 50
Daniel Been - polderlandschap kopen? Bied vanaf 250!
Daniel Been (1885-1967) Nederlands polderlandschap
Afmetingen 75 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Wim Schuhmacher - Litho:Ile de la Cité - 1947 kopen? Bied vanaf 60!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands Litho:Ile de la Cité - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Wim Schuhmacher - Litho: Corpus Christi met een dode meeuw - 1947 kopen? Bied vanaf 45!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands Litho: Corpus Christi met een dode meeuw - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 45
Daniel Been - Mediterraan Landschap kopen? Bied vanaf 120!
Daniel Been (1885-1967) Nederlands Mediterraan Landschap
Afmetingen 48 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho kopen? Bied vanaf 30!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands Ile de la Cité, litho
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 30
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
€ 50
Daniel Been - Stilleven met witte chrysanten kopen? Bied vanaf 300!
Daniel Been (1885-1967) Nederlands Stilleven met witte chrysanten
Afmetingen 90 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300