5. De Zaak

De Zaak

Opgericht in 1979

Stichting De Zaak

Stichting De Zaak is een kunstenaarsinitiatief uit Groningen, opgericht in 1979.

Thomas van der Linden - Classical carfuck kopen? Bied vanaf 35!
Thomas van der Linden (1952) Nederlands Classical carfuck
Afmetingen 62 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 35
Jouke Kleerebezem - Take me to your leader kopen? Bied vanaf 15!
Jouke Kleerebezem (1953) Nederlands Take me to your leader
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 15
Thomas van der Linden - 'Verdori Santori' | 3-luik [zeer groot] kopen? Bied vanaf 85!
Thomas van der Linden (1952) Nederlands 'Verdori Santori' | 3-luik [zeer groot]
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 150 x 250 cm (h x b)
€ 85