5. Doe stil voort

Doe stil voort

Opgericht in 1903 - opgeheven in 1918

Doe Stil Voort

Doe stil voort was een vereniging van beeldende kunstenaars in Brussel. Tijdens de Eerste Wereldoorlog was de vereniging niet actief. Het doel van Doe stil voort was om de kunst en de letteren te bevorderen. Tijdens de eerste tentoonstellingen van de vereniging werd avant-gardisme geweerd, terwijl de tweede fase meer avant-garde gericht was. De tentoonstelling in 1918 had zelfs zoveel succes dat er twee reeksen moesten worden gemaakt.

Jan Cockx - Geglazuurd aardewerk sculptuur: "Naakt" - 1940 kopen? Bied vanaf 299!
Jan Cockx (1891-1976) Belgisch Geglazuurd aardewerk sculptuur: "Naakt" - 1940
Techniek Steen
Afmetingen 38.5 x 14 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Edmond Van Dooren - Stadsgezicht Mechelen kopen? Bied vanaf 90!
Edmond Van Dooren (1896-1965) Belgisch Stadsgezicht Mechelen
Techniek Ets
Afmetingen 41 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Jan Sluijters - Naakt. Staande vrouw. kopen? Bied vanaf 175!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands Naakt. Staande vrouw.
Techniek Rotaprint
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 175
Jos Albert - binnen tuin hoeve (c7) kopen? Bied vanaf 95!
Jos Albert (1886-1981) Belgisch binnen tuin hoeve (c7)
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Prosper De Troyer - Hiver 1942 kopen? Bied vanaf 300!
Prosper De Troyer (1880-1961) Belgisch Winter 1942
Techniek Potlood
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300