Aat Veldhoen (1934-2018) Litho - 1970
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 55.5 x 76.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 80
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 56 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 59.5 x 79 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 56 x 54.5 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 56 x 43 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 63 x 73 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 31 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 27 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 100 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Techniek | Rotaprint |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 59.5 x 57.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 47.5 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 46 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Rotaprint |
Afmetingen | 48 x 34 cm (h x b) |
Techniek | Softcover |
Afmetingen | 21 x 17 cm (h x b) |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 34 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Rotaprint |
Afmetingen | 49 x 35 cm (h x b) |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 106 x 146 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 75 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |