Jan Wiegers (1893-1959) Kleurenlitho: Alpenlandschap - 1947
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 63 x 46.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 125