5. Hollandse Kunstenaarskring

Hollandse Kunstenaarskring

Opgericht in 1913

De Hollandsche Kunstenaarskring

De Hollandsche Kunstenaarskring was een klein schildersgenootschap met zowel schilders als beeldhouwers onder haar leden. Deze kunstkring wilde de recente Nederlandse schilderkunst laten zien na hun oprichting in 1913. In 1915 exposeerden ze in het Stedelijk Museum.

Jan Wiegers - Kleurenlitho: Alpenlandschap - 1947 kopen? Bied vanaf 125!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Kleurenlitho: Alpenlandschap - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Wim Schuhmacher - litho: Peniscola - 1947 kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands litho: Peniscola - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 50
Jan Wiegers - Kleurenlitho: Berglandschap kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Kleurenlitho: Berglandschap
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Jan Wiegers - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 175!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Duinlandschap
Techniek Litho
Afmetingen 27 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Jan Wiegers - Landschap met vier koeien kopen? Bied vanaf 100!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Landschap met vier koeien
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 19.5 x 24.5 cm (h x b)
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 100
Jan Jurrien Moolhuizen - Schaal met appels kopen? Bied vanaf 100!
Jan Jurrien Moolhuizen (1900-1982) Nederlands Schaal met appels
Techniek Acryl
Afmetingen 51 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Germ de Jong - Germ de Jong kopen? Bied vanaf 1000!
Germ de Jong (1886-1967) Nederlands Schoorl
Afmetingen 43 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Harrie Kuyten - Dame aan tafel - tekening 1922 (Wenen) - incl monografie en catalogus kopen? Bied vanaf 100!
Harrie Kuyten (1883-1952) Nederlands Dame aan tafel - tekening 1922 (Wenen) - incl monografie en catalogus
Techniek Potlood
Afmetingen 18 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Jan Wiegers - Kleurenlitho: Interieur - 1947 kopen? Bied vanaf 125!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Kleurenlitho: Interieur - 1947
Techniek Litho
€ 125
Wim Schuhmacher - Litho:Ile de la Cité - 1947 kopen? Bied vanaf 60!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands Litho:Ile de la Cité - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Wim Schuhmacher - Litho: Corpus Christi met een dode meeuw - 1947 kopen? Bied vanaf 45!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands Litho: Corpus Christi met een dode meeuw - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 45
Jan Sluijters - Naakt. Staande vrouw. kopen? Bied vanaf 175!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands Naakt. Staande vrouw.
Techniek Rotaprint
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
€ 175
Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho kopen? Bied vanaf 30!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands Ile de la Cité, litho
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 30
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
€ 50
Jan Wiegers - portret van een jongen kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands portret van een jongen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 29 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Jan Jurrien Moolhuizen - Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 140!
Jan Jurrien Moolhuizen (1900-1982) Nederlands Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst
Afmetingen 79 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 140
Hendrik Jan Wolter - Liggend naakt. kopen? Bied vanaf 69!
Hendrik Jan Wolter (1873-1952) Nederlands Liggend naakt.
Techniek Offset
Afmetingen 118 x 84 cm (h x b)
€ 69
Germ de Jong - Gezicht op Bergen kopen? Bied vanaf 200!
Germ de Jong (1886-1967) Nederlands Gezicht op Bergen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 57 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Leo Gestel - De Jagers kopen? Bied vanaf 700!
Leo Gestel (1881-1941) Nederlands De Jagers
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 43.5 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Jan Wiegers - Houtsnede 'Nieuwmarkt Amsterdam' kopen? Bied vanaf 200!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Houtsnede 'Nieuwmarkt Amsterdam'
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 50 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Jan Wiegers - Gezicht op Capri, litho kopen? Bied vanaf 175!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Gezicht op Capri, litho
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 175