Floris Meydam (1919-2011) Leerdam Serica "Ei"
Bied mee
Afmetingen | 10 x 8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 100
Kring Industriële Ontwerpers
Afmetingen | 7 x 15 cm (h x b) |
Afmetingen | 11 x 14 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 35 x 8 x 8 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 23 x 11 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 32 x 8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 17 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 36 x 8 x 8 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 24 x 11 x 11 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |