5. Kring Indust. Ontwerpers

Kring Indust. Ontwerpers

Kring Industriële Ontwerpers

Floris Meydam - Leerdam Serica "Ei" kopen? Bied vanaf 100!
Floris Meydam (1919-2011) Nederlands Leerdam Serica "Ei"
Afmetingen 10 x 8 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 100
Floris Meydam - Leerdam "Serica" 1952 kopen? Bied vanaf 45!
Floris Meydam (1919-2011) Nederlands Leerdam "Serica" 1952
Afmetingen 11 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 45
Floris Meydam - Leerdam "Serica" (no.5) Floris Meydam 1953 kopen? Bied vanaf 60!
Floris Meydam (1919-2011) Nederlands Leerdam "Serica" (no.5) Floris Meydam 1953
Afmetingen 7 x 15 cm (h x b)
€ 60
Floris Meydam - Karaf Whiskey servies Forest kopen? Bied vanaf 45!
Floris Meydam (1919-2011) Nederlands Karaf Whiskey servies Forest
Afmetingen 35 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 45
Floris Meydam - Leerdam Serica fles, ontwerp Floris Meydam 1962 kopen? Bied vanaf 70!
Floris Meydam (1919-2011) Nederlands Leerdam Serica fles, ontwerp Floris Meydam 1962
Afmetingen 23 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 70
Floris Meydam - Leerdam "Serica" fles, ontwerp Floris Meydam 1954 kopen? Bied vanaf 70!
Floris Meydam (1919-2011) Nederlands Leerdam "Serica" fles, ontwerp Floris Meydam 1954
Afmetingen 32 x 8 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 70
Floris Meydam - Elements Water kopen? Bied vanaf 100!
Floris Meydam (1919-2011) Nederlands Elements Water
Afmetingen 17 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Floris Meydam - bitter karaf Forest met 2 bijpassende glazen kopen? Bied vanaf 150!
Floris Meydam (1919-2011) Nederlands bitter karaf Forest met 2 bijpassende glazen
Afmetingen 36 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 150
Floris Meydam - whisky karaf Forest met 2 bijpassende glazen kopen? Bied vanaf 200!
Floris Meydam (1919-2011) Nederlands whisky karaf Forest met 2 bijpassende glazen
Afmetingen 24 x 11 x 11 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 200