5. Kunst om de Kunst

Kunst om de Kunst

Opgericht in 1896 - opgeheven in 1955

Kunst om de Kunst

De Leidse tekenvereniging Kunst om de Kunst is in 1955 toegetreden tot het Leidse Schilder- en Tekengenootschap Ars Aemula Naturae. De Kunst om de Kunst kwam in eerste instantie ook uit deze vereniging voort, en heeft gedurende haar bestaan nauwe banden gehad met Ars. De Kunst om de Kunst ontstond nadat een kleine groep ontevredenen bij Ars zich afsplitsten.

Harm Kamerlingh Onnes - Ingelijste olieverf op paneel: Stilleven met rieten hengselmand - 1930 kopen? Bied vanaf 1750!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Ingelijste olieverf op paneel: Stilleven met rieten hengselmand - 1930
Afmetingen 47.5 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.750
Harm Kamerlingh Onnes - Bristol, Suspension Bridge, 1966 - extra boek over Bristol kopen? Bied vanaf 325!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Bristol, Suspension Bridge, 1966 - extra boek over Bristol
Techniek Aquarel
Afmetingen 34 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Rudolf Hendrik Oldeman - Brug over de gracht kopen? Bied vanaf 100!
Rudolf Hendrik Oldeman (1901-1982) Nederlands Brug over de gracht
Techniek Aquarel
Afmetingen 32.5 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100