5. Les Hydrophiles

Les Hydrophiles

Opgericht in 1884 - opgeheven in 1889

Les Hydrophiles

Les Hydrophiles ontstond vanuit de Cercle des Aquarellistes et des Aquafortistes en was actief in Brussel. Les Hydrophilis was het niet eens met de kwaliteitsverschillen binnen de Cercle en besloot daarom dat ze eruit wilden stappen. In de tentoonstellingen die ze hielden kwam geen olieverfwerk voor, maar wel andere technieken. Naast de leden exposeerden er ook uitgenodigde gasten.

Jan Toorop - Het Gebed kopen? Bied vanaf 60!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Het Gebed
Techniek Litho
Afmetingen 68 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Jan Toorop - Litho, Mijnwerker - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Litho, Mijnwerker - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 85.5 x 94.5 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 50
Jan Toorop - De Mijnwerker kopen? Bied vanaf 39!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands De Mijnwerker
Techniek Isografie
Afmetingen 69 x 75 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 39
Henry Cassiers - Huizen aan Stadsgracht in de Winter kopen? Bied vanaf 25!
Henry Cassiers (1858-1944) Belgisch Huizen aan Stadsgracht in de Winter
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 77.5 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Jan Toorop - Ingelijste ets: 'In het bos' - 1895 kopen? Bied vanaf 850!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Ingelijste ets: 'In het bos' - 1895
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850