5. Particam

Particam

Opgericht in 1945

Particam

Particam staat voor het fotobureau Partizanen Camera. De groep die bij het bureau waren aangesloten fotografeerden verschillende aspecten van naoorlogs Nederland, zoals de wederopbouw, werk en cultuur. Ze maakten uiteenlopende documentaire reportages die zij aan kranten en tijdschriften aanboden.

Henk Jonker - geen titeĺ kopen? Bied vanaf 25!
Henk Jonker (1912-2002) Nederlands geen titeĺ
Afmetingen 135 x 145 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25