5. Platform Almelose Kunstenaars

Platform Almelose Kunstenaars

Platform Almelose Kunstenaars

De Belangengroep Almelose Kunstenaars (BAK) was de vorige naam van het Platform Almelose Kunstenaars (PAK). De vereniging opende begin jaren negentig haar galerie, waar vele Almelose kunstenaars elkaar ontmoetten. Vanwege bezuinigingen van de gemeente Almelo is het PAK uiteindelijk opgeheven.

Marinel Vieleers - Netwerk kopen? Bied vanaf 500!
Marinel Vieleers (1944) Nederlands Netwerk
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 150 x 50 x 40 cm (h x b x d)
Gewicht 2000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Marinel Vieleers - Waar naar toe kopen? Bied vanaf 600!
Marinel Vieleers (1944) Nederlands Waar naar toe
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Marinel Vieleers - Onderweg-3 kopen? Bied vanaf 350!
Marinel Vieleers (1944) Nederlands Onderweg-3
Techniek Acryl
Afmetingen 61 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Marinel Vieleers - Abstracte vormen met vogel kopen? Bied vanaf 450!
Marinel Vieleers (1944) Nederlands Abstracte vormen met vogel
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 450