5. Progressieven

Progressieven

Douwe Jan van der Zweep - landschap kopen? Bied vanaf 100!
Douwe Jan van der Zweep (1890-1975) Nederlands landschap
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 47.5 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100