5. Rotterdamse Kunststichting

Rotterdamse Kunststichting

Opgericht in 1945 - opgeheven in 2005

Rotterdamse Kunststichting

De Rotterdamse Kunststichting (RKS) was een stichting die zich bezighield met het bevorderen en propaganderen van het culturele leven in Rotterdam. In 2005 ging de RKS op in de Rotterdamse Raad voor Kunst en Cultuur, en werden er taken overgedragen aan de dienst Kunst en Cultuur van de gemeente Rotterdam. De taak van de oorspronkelijke stichting was om advies te geven aan gemeentelijke en plaatselijke kunstinstellingen, subsidies te verstrekken aan instellingen en projecten, en om eigen projecten te ontwikkelen. De Rotterdamse Raad voor Kunst en Cultuur is nu het adviesorgaan voor kunst en cultuur van de gemeente Rotterdam. De Raad is onafhankelijk en geeft slechts beleidsinhoudelijke adviezen. Daarnaast stimuleert de Raad voor Kunst en Cultuur de samenwerking binnen de kunstsector, en tussen de cultuursector en andere organisaties.

Lia van Leeuwen - Rode tulpen kopen? Bied vanaf 33!
Lia van Leeuwen (1954) Nederlands Rode tulpen
Afmetingen 60 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 33
1 bieding
Willem Westbroek - 2 etsen op 1 blad: "voor Joop" kopen? Bied vanaf 45!
Willem Westbroek (1918-1998) Nederlands 2 etsen op 1 blad: "voor Joop"
Techniek Ets
Afmetingen 16.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Willem Westbroek - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Willem Westbroek (1918-1998) Nederlands Ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 33 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Anton Geerlings - hardstenen beeld: torso kopen? Bied vanaf 399!
Anton Geerlings (1923) Nederlands hardstenen beeld: torso
Techniek Steen
Afmetingen 53.5 x 14 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 9900 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Willem Verbon - Koningin Wilhelminia 1997 kopen? Bied vanaf 250!
Willem Verbon (1921-2003) Nederlands Koningin Wilhelminia 1997
Techniek Brons
Afmetingen 32.5 x 11 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Lia van Leeuwen - Vier etsen kopen? Bied vanaf 45!
Lia van Leeuwen (1954) Nederlands Vier etsen
Techniek Ets
Afmetingen 41 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Lia van Leeuwen - Lot van 4 afbeeldingen kopen? Bied vanaf 10!
Lia van Leeuwen (1954) Nederlands Lot van 4 afbeeldingen
Techniek Computerprint
Afmetingen 9 x 7 cm (h x b)
€ 10
Techniek Ets
Afmetingen 41 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Ben Zegers - "Picking Flowers for the Blind" - gesigneerde prent/collage uit 1993 kopen? Bied vanaf 75!
Techniek Collage
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Beer Suringh - Rotterdamse haven met man kopen? Bied vanaf 150!
Beer Suringh (1903-1982) Nederlands Rotterdamse haven met man
Afmetingen 200 x 126 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Joop Molenaar - Havengezicht (Rotterdam ?) kopen? Bied vanaf 125!
Joop Molenaar (1914-1990) Nederlands Havengezicht (Rotterdam ?)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 56 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125