5. Royal Academy of Arts

Royal Academy of Arts

Opgericht in 1768

Royal Academy of Arts

De Royal Academy of Arts in Londen ontstond door een petitie getekend door 36 kunstenaars en architecten. Ze wilden graag een genootschap oprichten die de kunsten zou promoten. Ze wilden daarnaast en jaarlijke tentoonstelling en een School of Design. Op deze manier is de Royal Academy of Arts geboren. Sinds 1867 is de Royal Academy of Arts gevestigd in Burlington House. Naast dat het een kunstacademie is, heeft de Royal Academy een bredere rol, namelijk het promoten van de waardering, begrip en praktijk van kunst. De kunstenaars die aangesloten zijn bij de academie vertegenwoordigen vele verschille perspectieven, maar iedereen voelt zich sterk verbonden met de kunsten en de bijdrage die kunstenaars aan de wereld kunnen leveren.

Jozef Israëls - Herder kopen? Bied vanaf 25!
Jozef Israëls (1824-1911) Nederlands Herder
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 38 x 29.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Oskar Kokoschka - Dionysus kopen? Bied vanaf 70!
Oskar Kokoschka (1886-1980) Oostenrijks Engels Dionysus
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Allen Jones - handsigniert - Life Class - Edition Alecto London 1968 kopen? Bied vanaf 280!
Allen Jones (1937) Brits handgesigneerd - Celia - Tate Gallery London 1980 - galerie-editie
Techniek Offset
Afmetingen 84 x 59.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 280
David Hockney - Images et pensées pour le magazin Vogue, Paris. kopen? Bied vanaf 89!
David Hockney (1937) Engels Images et pensées pour le magazin Vogue, Paris.
Techniek Offset
Afmetingen 84 x 75 cm (h x b)
€ 89
Allen Jones - Nieuw horloge kopen? Bied vanaf 50!
Allen Jones (1937) Brits Nieuw horloge
Techniek Kunststof
Afmetingen 10 x 5.5 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50