5. Situationisten

Situationisten

Opgericht in 1957 - opgeheven in 1972

Situationisten

De situationisten vormden in 1957 een internationale kunstzinnig-politieke beweging, de kunstenaarsgroep Internationale Situationniste. Situationisten streefden ernaar om een toestand van voortdurende maatschappelijke revolutie te bewerkstelligen. Dit probeerden zij onder meer te realiseren door het creëren van ontregelende situaties, happenings. Het woord situationisme komt voort uit het idee dat elke generatie zich in een situatie bevindt, die ontstaan is door de vorige generatie, waartegen zij zich moet verzetten zodat er permanente revolutie komt tegen het gezag.

Antonio Saura - Kleurenoffset-litho ROLAND GARROS 1997 kopen? Bied vanaf 65!
Antonio Saura (1930-1998) Spaans Kleurenoffset-litho ROLAND GARROS 1997
Techniek Offset
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 65
Armando - Kleurengiclee KORPERLICH Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee KORPERLICH Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Paul de Lussanet - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Paul de Lussanet (1940) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Armando - Kleurengiclee GESTALT Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 129!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee GESTALT Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 129
Paul de Lussanet - Zeefdruk: liggend naakt - 1994 kopen? Bied vanaf 65!
Paul de Lussanet (1940) Nederlands Zeefdruk: liggend naakt - 1994
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Armando - giclee: Der Kopf kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: Der Kopf
Techniek Giclée
Afmetingen 55 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Jan Voss - RIEN TOUT kopen? Bied vanaf 40!
Jan Voss (1936) Duits Frans RIEN TOUT
Techniek Litho
Afmetingen 56.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Constant - ets: echtpaar kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: echtpaar
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Jack Vanarsky - litho uit derriere le miroir kopen? Bied vanaf 49!
Jack Vanarsky (1936-2009) Argentijns litho uit derriere le miroir
Techniek Litho
Afmetingen 24.5 x 19.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 49
Hannes Postma - Litho - Sky-line kopen? Bied vanaf 60!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Litho - Sky-line
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Hannes Postma - Litho - Het vroedmeestereffect van Dr. Hillenius kopen? Bied vanaf 60!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Litho - Het vroedmeestereffect van Dr. Hillenius
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Hannes Postma - Litho - Parthenogenese kopen? Bied vanaf 55!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Litho - Parthenogenese
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Landschaft kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zeer grote giclee op linnen: Landschaft
Techniek Giclée
Afmetingen 87 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 275
Armando - Der Tisch- op Canvas - handgesigneerd en genummerd 24/25 kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Der Tisch- op Canvas - handgesigneerd en genummerd 24/25
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 72.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Huidig bod
€ 159
1 bieding
Martin Engelman - Kleurenlitho - 1970 kopen? Bied vanaf 45!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands Kleurenlitho - 1970
Techniek Litho
Afmetingen 88.5 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Armando - Kleurengiclee DER BAUM Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER BAUM Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee LANDSCHAFT Handgesigneerd (groot) kopen? Bied vanaf 179!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee LANDSCHAFT Handgesigneerd (groot)
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 179
Armando - Kleurengiclee ES REGNET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee ES REGNET Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Paul de Lussanet - Liggend Naakt - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!
Paul de Lussanet (1940) Nederlands Liggend Naakt - Zeefdruk
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Armando - Litho: Das rad - 1992 kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Litho: Das rad - 1992
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Armando - Kleurengiclee COMPOSITIE in ROOD Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee COMPOSITIE in ROOD Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Armando - Kleurengiclee DAS FENSTER Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS FENSTER Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee BEINE ( b.a.t exemplaar) kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee BEINE ( b.a.t exemplaar)
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Pierre Alechinsky - Vivier - 1988 - nr. 87/90 kopen? Bied vanaf 950!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Vivier - 1988 - nr. 87/90
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 950
Armando - Litho DER BAUM uit 1987 kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Litho DER BAUM uit 1987
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Pierre Alechinsky - Compositie kopen? Bied vanaf 575!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Compositie
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 575
Pierre Alechinsky - AB - 1/30 - 2005 kopen? Bied vanaf 975!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch AB - 1/30 - 2005
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 975
Jan Voss - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!
Jan Voss (1936) Duits Frans Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Lucio del Pezzo - "Tycho Brahe" kopen? Bied vanaf 15!
Lucio del Pezzo (1933) Italiaans "Tycho Brahe"
Techniek Litho
Afmetingen 68 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 15
Constant - ets: figuren in labyrint - 1972 kopen? Bied vanaf 425!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: figuren in labyrint - 1972
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Armando - ohne Titel kopen? Bied vanaf 160!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits ongetiteld
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 58.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 160
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 160
Armando - das Grab kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Het graf
Techniek Giclée
Afmetingen 106 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 250
Armando - grote giclee: Gestalt - 2015 kopen? Bied vanaf 229!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits grote giclee: Gestalt - 2015
Techniek Giclée
Afmetingen 74 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 229
Constant - De Schilder kopen? Bied vanaf 325!
Constant (1920-2005) Nederlands De Schilder
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Pierre Alechinsky - Gesigneerde 'Deluxe editie oplage 150 Derrière le Miroir' 247 kopen? Bied vanaf 395!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Gesigneerde 'Deluxe editie oplage 150 Derrière le Miroir' 247
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Antonio Saura - Roland Garros 1997 kopen? Bied vanaf 50!
Antonio Saura (1930-1998) Spaans Roland Garros 1997
Techniek Offset
Afmetingen 75 x 57 cm (h x b)
€ 50
Armando - Kleurengiclee DAS BUCH Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS BUCH Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Hannes Postma - Hannes P. kopen? Bied vanaf 50!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Hannes P.
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50