Techniek | Litho |
Afmetingen | 38 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Opgericht in 1862
De Société Nationale des Beaux-Arts was een term waaronder twee Franse groepen kunstenaars zich verenigden. In de 19e eeuw werd de Franse kunst gekarakteriseerd door een aanhoudende strijd tussen traditioneel opgeleide kunstenaars die werden gesteund door politici, en een groeiend aantal kunstenaars die individueel werkten. De oprichting van de Société Nationale des Beaux-Arts betekende een einde aan de hegemonie van de Paris Salon, waar de traditionele kunstenaars werden vertegenwoordigd. In de Société Nationale des Beaux-Arts werden de afgescheiden kunstenaars vertegenwoordigd die de ontwikkeling van de moderne kunst zouden gaan tekenen in heel Europa in de komende decennia.
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 43 x 35 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 42 x 32 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Overig |
Afmetingen | 23 x 29 cm (h x b) |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 27.5 x 23 cm (h x b) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 60 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 38 x 1 cm (h x b) |