Hannie Terpstra (1929) Drie hoek vaasje
Bied mee
Afmetingen | 10 x 7.5 x 6.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 150 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 10
Opgericht in 1974
De Nederlandse Vakgroep Keramisten (NVK) is een vereniging professioneel beeldende kunstenaars die werken met klei. De NVK bevordert en daagt actief de diversiteit en kwaliteit van keramiek uit. Daarnaast komt de NVK ook op voor de belangen van keramisten.
Gewicht | 150 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 16.5 x 15.5 x 11.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 300 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 13 x 15 x 4.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 200 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 28 x 9 x 5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 450 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 25 x 6.5 x 6.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 450 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 10.5 x 7.5 x 3.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 350 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 18 x 9 cm (h x b) |
Gewicht | 230 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 19 x 19 x 4 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 21 x 21 x 3 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | IJzer |
Afmetingen | 36 x 8 x 8 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 35 x 27 x 1 cm (h x b x d) |
Gewicht | 3 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 16.5 x 16.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 23.5 x 16.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 8 x 13 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 6 x 13 x 9 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 24 x 9 x 6 cm (h x b x d) |
Gewicht | 537 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |