5. Vereniging Fotojournalisten

Vereniging Fotojournalisten

Opgericht in 1997

Nederlandse Vereniging van Fotojournalisten

De Nederlandse Vereniging van Fotojournalisten (NVF) is sinds 1997 een sectie van de Nederlandse Vereniging van Journalisten. De leden van de NVF werken als onafhankelijke fotojournalisten. De NVF representeert de belangen van de Nederlandse fotojournalisten en organiseert evenementen.

Carel Blazer - 5 foto's: Schetsontw. kantoorgebouw Bataafsche Petroleum Maatschappij (Den Haag) kopen? Bied vanaf 150!
Carel Blazer (1911-1980) Nederlands 5 foto's: Schetsontw. kantoorgebouw Bataafsche Petroleum Maatschappij (Den Haag)
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 17 x 21.5 cm (h x b)
€ 150
Carel Blazer - 4 foto's: ontwerp Stationspostgebouw aan het Oosterdok te Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!
€ 100
Steye Raviez - Foto: Jan Wolkers kopen? Bied vanaf 35!
Steye Raviez (1942-2017) Nederlands Foto: Jan Wolkers
Techniek Digitale Print
Afmetingen 31 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 35
Techniek Digitale Print
Afmetingen 31 x 44 cm (h x b)
€ 35
Techniek Digitale Print
Afmetingen 31 x 44 cm (h x b)
€ 35
Techniek Digitale Print
Afmetingen 31 x 44 cm (h x b)
€ 35
Carel Blazer - Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede kopen? Bied vanaf 159!
Carel Blazer (1911-1980) Nederlands Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede
Afmetingen 22 x 20 cm (h x b)
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 159