5. Wood Engravers

Wood Engravers

Opgericht in 1920

Society of Wood Engravers

De Society of Wood Engravers bestaat uit een internationale groep kunstenaars die gebruik maken van houtgravures. De vereniging is dan ook opgericht om deze techniek te promoten. De vereniging hield sinds haar oprichting in 1920 jaarlijks een tentoonstelling die werken heeft aangetrokken van verschillende opmerkelijke kunstenaars, zoals John en Paul Nash, Paul Gauguin en David Jones. Door een onderbreking van de oorlog veranderde de groep. Na een periode van geen tentoonstellingen, werd er nieuw leven in de Society of Wood Engravers geblazen in de jaren '80. Sindsdien heeft de vereniging een uitstekende reputatie opgebouwd.

Ru van Rossem - Continuïteit 2 kopen? Bied vanaf 150!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Continuïteit 2
Techniek Ets
Afmetingen 87 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Ru van Rossem - Kamelen, tekening met pastelkrijt (groot) kopen? Bied vanaf 150!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Kamelen, tekening met pastelkrijt (groot)
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 150
Ru van Rossem - Barong, aquatint ets met reliëfdruk (groot) kopen? Bied vanaf 125!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Barong, aquatint ets met reliëfdruk (groot)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 64 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Ru van Rossem - Nachtelijke stad, aquatint ets met reliëfdruk (groot) kopen? Bied vanaf 150!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Nachtelijke stad, aquatint ets met reliëfdruk (groot)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 105 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Ru van Rossem - Afrikaans dagboek 2 kopen? Bied vanaf 100!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Afrikaans dagboek 2
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 100
Ru van Rossem - Verloren wereld (Pompei) kopen? Bied vanaf 150!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Verloren wereld (Pompei)
Techniek Ets
Afmetingen 90 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150