5. Zuiderkring

Zuiderkring

Opgericht in 1953 - opgeheven in 1963

Kunstenaarsvereniging de Zuiderkring

Kunstenaarsvereniging de Zuiderkring was een kunstenaarsvereniging in Breda. De groep kunstenaars, ontstaan uit de Noord-Brabantse Vereniging van Beeldende Kunstenaars Jeroen Bosch, maakten zich hard voor de oprichting van een cultureel centrum. Onder de leden bevonden zich kunstenaars die afgestudeerd waren aan Sint Joost, de kunstacademie van Breda en Den Bosch.

Nico Molenkamp - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 80 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Nico Molenkamp - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands zonder titel
Afmetingen 28.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Nico Molenkamp - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Afmetingen 80 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Nico Molenkamp - Vliegensvlug kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Vliegensvlug
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Gerard Princee - Staande figuren kopen? Bied vanaf 100!
Gerard Princee (1908-1999) Nederlands Staande figuren
Techniek Gouache
Afmetingen 93 x 115 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Nico Molenkamp - Kraai kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Kraai
Afmetingen 24.5 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Nico Molenkamp - Giraffe kopen? Bied vanaf 350!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Giraffe
Afmetingen 120 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350