Clemens Briels - Prachtig statue of Liberty beeld
Bernard Aubertin - Voiture Brûlé: Mini Cooper - 2009
Ed van Teeseling - Bronzen penning Ovestin.
Plateelbakkerij Flora - Vrij gevormde schaal model 1290 decor Nice
Type kunstwerk | Sieraden |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Goud |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Hanger |
Afmetingen | 1.3 x 0.51 cm (h x b) |
Gewicht | 0.6 gram |
Gemerkt | Nederlands keur |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.