Dit item is niet beschikbaar
Leen Schouten - Zeilwedstrijd met 2 jachten
Helna Kruyswijk - Stilleven met fruit
Niet of onleesbaar gesigneerd - wandelstok-tafel
Cornelis Brandenburg - Grote kleuren Ets "Amsterdam - Damrak" mooi ingelijst - potloodgesigneerd