Corneille - litho: Scènes Champêtre - 1998
Kees Verwey - Ingelijste aquarel: "Floxen" - 1990 (zeer goede herkomst!)
Terraco, voorheen St. Joris - Albert Meertens plaquette St Joris en de draak- St Joris Beesel
Jits Bakker - Bronzen beeld: Brandweerman op ladder - 1993
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1978 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.