Aime van Belleghem - Clown en meisje

Aime van Belleghem - Clown en meisje kopen? Bied vanaf 199!
  • Aime van Belleghem (1922-1996)
Type kunstwerk Schilderij
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst 75 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Clown en meisje
Geschilderd op canvas - handgesigneerd

Aimé van Belleghem was a Belgian painter who was born in 1922. Aimé van Belleghem's work has been offered at auction multiple times, with realized prices ranging from $141 USD to $1,437 USD, depending on the size and medium of the artwork. Since 2015 the record price for this artist at auction is $1,437 USD for Mythological scene, sold at Carlo Bonte Auction in 2015. The artist died in 1996.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oostende, België

Aime van Belleghem (1922-1996)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Roluti
Lid sinds 2020
0 verkochte items
Alle items (0)
95 cm
75 cm
80 cm
60 cm