Selwyn Senatori - Acryl op doek, I love you
Leon Adriaans - Duive eieren, acrylverf op paneel
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek: "Sober A" - 2003
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1966 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 3/8 |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
in mappen bewaard | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hillegom, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.