Albert Baertsoen - Grijze gevels langs het water (Grijze huizen langs het water)

Albert Baertsoen - Grijze gevels langs het water (Grijze huizen langs het water) kopen? Bied vanaf 50!
Albert Baertsoen - Grijze gevels langs het water (Grijze huizen langs het water) kopen? Bied vanaf 50!Albert Baertsoen - Grijze gevels langs het water (Grijze huizen langs het water) kopen? Bied vanaf 50!Albert Baertsoen - Grijze gevels langs het water (Grijze huizen langs het water) kopen? Bied vanaf 50!Albert Baertsoen - Grijze gevels langs het water (Grijze huizen langs het water) kopen? Bied vanaf 50!Albert Baertsoen - Grijze gevels langs het water (Grijze huizen langs het water) kopen? Bied vanaf 50!Albert Baertsoen - Grijze gevels langs het water (Grijze huizen langs het water) kopen? Bied vanaf 50!Albert Baertsoen - Grijze gevels langs het water (Grijze huizen langs het water) kopen? Bied vanaf 50!Albert Baertsoen - Grijze gevels langs het water (Grijze huizen langs het water) kopen? Bied vanaf 50!Albert Baertsoen - Grijze gevels langs het water (Grijze huizen langs het water) kopen? Bied vanaf 50!Albert Baertsoen - Grijze gevels langs het water (Grijze huizen langs het water) kopen? Bied vanaf 50!Albert Baertsoen - Grijze gevels langs het water (Grijze huizen langs het water) kopen? Bied vanaf 50!Albert Baertsoen - Grijze gevels langs het water (Grijze huizen langs het water) kopen? Bied vanaf 50!
  • Albert Baertsoen (1866-1922)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Ets
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtige handgesigneerde E.A. ets getiteld "Grijze gevels langs het water (Grijze huizen langs het water)" door de Belgische kunstschilder, pastellist, graficus en etser Albert Baertsoen, geboren in Gent op 9 januari 1866 en overleden daar op 9 juni 1922.

Zijn werk omvat landschappen en vooral stadsgezichten, waarvan veel in Gent, maar ook tijdens de Eerste Wereldoorlog in Londen. Naast schilderen maakte hij ook etsen en potloodtekeningen. Baertsoen groeide uit tot een van de belangrijkste spelers in de Belgische en internationale kunstscene van het fin de siècle. Hij was pas 22 jaar oud toen hij in 1888 de gouden medaille op het Antwerpse Salon won. Zijn werk vertoont aanvankelijk realistische stijlkenmerken van de Dendermondse school, maar evolueerde naar een realistisch-impressionisme.
Afmetingen: 24,5x27,5cm - papier 33x33cm
Het object wordt wereldwijd verzonden via PostNL International service. De verzendkosten zijn inclusief afgiftebewijs (aangetekend) plus een verzekering tegen verlies of schade met een maximaal te verzekeren waarde van 500euro. Indien het veiling object voor minder dan 50euro is verkocht zal het object enkel met track&trace worden verzonden.

De ets is over het algemeen in goede staat
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 26,00
Wereldwijd € 45,00
Naar België € 15,00