Albert Blitz - Tempera op linnen, Stilleven met tubes verf – Ingelijst, 54 x 64 cm - 1981 - Verkocht

Albert Blitz - Tempera op linnen, Stilleven met tubes verf – Ingelijst, 54 x 64 cm - 1981 kopen? Bied vanaf 1!

Albert Blitz - Tempera op linnen, Stilleven met tubes verf – Ingelijst, 54 x 64 cm - 1981 kopen? Bied vanaf 1!Albert Blitz - Tempera op linnen, Stilleven met tubes verf – Ingelijst, 54 x 64 cm - 1981 kopen? Bied vanaf 1!Albert Blitz - Tempera op linnen, Stilleven met tubes verf – Ingelijst, 54 x 64 cm - 1981 kopen? Bied vanaf 1!Albert Blitz - Tempera op linnen, Stilleven met tubes verf – Ingelijst, 54 x 64 cm - 1981 kopen? Bied vanaf 1!Albert Blitz - Tempera op linnen, Stilleven met tubes verf – Ingelijst, 54 x 64 cm - 1981 kopen? Bied vanaf 1!Albert Blitz - Tempera op linnen, Stilleven met tubes verf – Ingelijst, 54 x 64 cm - 1981 kopen? Bied vanaf 1!Albert Blitz - Tempera op linnen, Stilleven met tubes verf – Ingelijst, 54 x 64 cm - 1981 kopen? Bied vanaf 1!Albert Blitz - Tempera op linnen, Stilleven met tubes verf – Ingelijst, 54 x 64 cm - 1981 kopen? Bied vanaf 1!Albert Blitz - Tempera op linnen, Stilleven met tubes verf – Ingelijst, 54 x 64 cm - 1981 kopen? Bied vanaf 1!Albert Blitz - Tempera op linnen, Stilleven met tubes verf – Ingelijst, 54 x 64 cm - 1981 kopen? Bied vanaf 1!Albert Blitz - Tempera op linnen, Stilleven met tubes verf – Ingelijst, 54 x 64 cm - 1981 kopen? Bied vanaf 1!Albert Blitz - Tempera op linnen, Stilleven met tubes verf – Ingelijst, 54 x 64 cm - 1981 kopen? Bied vanaf 1!Albert Blitz - Tempera op linnen, Stilleven met tubes verf – Ingelijst, 54 x 64 cm - 1981 kopen? Bied vanaf 1!Albert Blitz - Tempera op linnen, Stilleven met tubes verf – Ingelijst, 54 x 64 cm - 1981 kopen? Bied vanaf 1!Albert Blitz - Tempera op linnen, Stilleven met tubes verf – Ingelijst, 54 x 64 cm - 1981 kopen? Bied vanaf 1!
  • Albert Blitz (1938-2022)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1981
Techniek Tempera
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 54 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Een schilderij uit 1981 van de Nederlandse kunstenaar Albert Blitz (1938-2022).
    -Techniek: Tempera op geprepareerd linnen doek, opgespannen op een houten spieraam.
    -Gesigneerd rechtsonder.
    -Ingelijst in de originele houten lijst, die door de kunstenaar is beplakt met krantenpapier.
    -Afmetingen: Lijst, 54 x 64 x 2 cm. Beeld / spieraam, 50 x 60 cm.
    -Herkomst: Uit een inboedel. Het werk is in 1981 aangekocht door de B.K.R Amsterdam.
    Conditie: In zeer goede staat.
    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    Tempera is een verfsoort bestaande uit een emulsie met kleurpigment. Eenmaal gedroogd is de verf zeer duurzaam.

    Informatie over de kunstenaar:
    Albert Blitz (Utrecht, 23 juli 1938 - 8 augustus 2022, Amsterdam), beeldhouwer, illustrator, schilder, acteur, schrijver en striptekenaar.
    -Opleiding: Kunstoefening (Arnhem). Tussen 1954 en 1959 kreeg hij les in beeldhouwen van Cephas Stauthamer (1899-1983).
    -Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 1, p. 103 ; Jacobs 1993.

    Afhandeling:
    -Het schilderij kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze voorkeur.
    -Het schilderij  kan binnen Nederland aangetekend verzonden worden via PostNL.
    -Het schilderij  kan naar België, Frankrijk, Duitsland en Italië verzonden worden via GLS.

    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 15,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk en Italië: 20,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • In zeer goede staat.
    Kan zo aan de muur.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00

Albert Blitz (1938-2022)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3226 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
64 cm
54 cm
60 cm
50 cm